Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5164
Stary 14.09.2024, 20:22
Wisła długi spłaca wtedy jak:

- zadzwoni Włodar z meczyków, że za obiady niezapłacone
- nałożony zostanie ban na transfery
- zamrożone zostaną środki z pucharów

Innymi słowy jak zostaną postwieni pod ścianą i nie mają innego wyjścia. Nie przeszkadza to raz po raz wytykać palcem Królewskiemu polityków, budżetów miejskich, Ekstraklasy, oskarżając o różne nie fair zagrywki finansowe czy brak wsparcia Wisły.

Mnie zastanawia jedna rzecz, jak to jest, że można wygadywać takie bzdury co chwilę, tak sobie zaprzeczać i wciąż mieć grono (choć chyba coraz mniejsze) swoich klakierów i przytakiwaczy? Przecież on mówił w trakcie pucharów kilkurotnie, że Wisła zarobi na tym kilkanaście milionów złotych, aby po ujawnieniu długu wobec Mandziary, powiedzieć, że temat jest im znany od dawna i wiedzą, że tych pieniędzy nie dostaną.
I tak jest ze wszystkim. Miesiąc temu mówi, że awans nie jest celem na ten sezon, a rozwój drużyny, aby wczoraj powiedzieć, że kategorycznie ta drużyna ma awansować. No ludzie, kto tym klubem rządzi?

Plus jest taki, że bańka twitterowa została wreszcie przebita i nie można już zwalić, że krytykują hejterzy zza monitora. Wyszło to do świata realnego, na trybuny i można mieć jakąś nadzieję, że wreszcie zacznie się konstruktywna i realna presja społeczności. Bo na Socios nie ma co liczyć, jak się wejdzie na ich stronę na FB to tam jest takie nawilżanie, że aż niesmacznie się robi.
Odpowiedz cytując