Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5162
Stary 14.09.2024, 19:24
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Ale czego Ty ode mnie oczekujesz teraz? Konkretnych kwot, liczb? Pieniądze za Puchar Polski oraz grę w euro pucharach nie zostały reinwestowane w drużynę (czytaj: nie ściągnięto nowych, drogich zawodników). To jest podstawowe kryterium, Wisła stara się nie żyć już na kredyt.

Grają jakieś Sukiennickie, Mikulce, Biedrzyckie, Jarochy. Czyli tani szrot. To jest element czyszczenia długów.
Tak czyścimy długi, że spłacamy je tylko wtedy kiedy dobierze się do nich UEFA/komornik/bądź ktoś upubliczni na tt, że mu zalegamy hajsy.

Nie wiem, popraw mnie - ale jakoś "czyścimy długi" dziwnie kojarzy mi się z samowolnym spłacaniem wierzycieli.
Odpowiedz cytując