Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5161
Stary 14.09.2024, 18:56
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nikt z Was nigdy w swoim życiu raczej nie osiągnie tyle ile osiągnął Królewski. Może on nie jest wymarzonym właścicielem, ale dzięki niemu ten klub nadal utrzymuje się na powierzchni. Okazuje się dodatkowo, że nikt poważny Wisły nie chce, ja się temu nie dziwię.

Zamiast wyśmiewać i poniżać ja bym się raczej wolał cieszyć, że nie muszę jeździć na mecze Wisły w IV lidze na stadionie Wawelu.

Wolę I ligę ze względnym czyszczeniem długów i jako-takim budowaniem fundamentów pod przyszłość, niż Ekstraklasowy byt pod gangesterskim butem. A źródło tego jak jest teraz jest właśnie w czasach Miśka i Marzeny. Dobrze to już było. Prezes klubu wdający się w dyskusje na trybunie jest naprawdę najmniejszym zmartwieniem.
Napisałeś stek bzdur, wstydź się.
Nie masz pojęcia o czym piszesz czy masz jakieś korzyści z pisania tych głupot?
Odpowiedz cytując