Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 14.09.2024, 18:15
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Brzęczk miał taki skład jaki sobie stworzył, mając do dyspozycji kasę z Ekstraklasy. Jego sytuacja była nieporównywalnie lepsza niż dzisiejsza.

Ten sezon jest pierwszym w którym zeszli z listy płac niektórzy nic niewnoszący piłkarze kontraktowani jeszcze za Brzęczka.
Nie o tym był mój wtręt. Oceniam jedynie siłę kadry. Po zakontraktowaniu Muli, Villara, Juncy i Jamesa, zbudowaliśmy najsilniejszą wersję pierwszoligowej Wisły, przynajmniej do teraz. Możliwości czy też kompetencje Brzęczka to temat na inną dyskusję, która dzisiaj nie ma głębszego sensu.
Odpowiedz cytując