Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 14.09.2024, 16:17
Patryko napisał(a):Wyświetl post
My to piękno rodzimy w bólach trzeci rok. Zmieniamy trenerów, zawodników, koncepcje funkcjonowania klubu, tylko wyniki wciąż te same.

Jak myślisz Drozd ile czasu nam zostało? Rok, dwa? Zdajesz sobie sprawę, że w tym sezonie z dużą dozą prawdopodobieństwa nie będzie manny z nieba w postaci 5 baniek za PP? Że w lecie przyszłego roku w miejsce odchodzących zawodników przyjdą kolejne Mikulce, które zagrzebią nas w I lidze na dobre? Że jak tak dalej będziemy grać przy R22, to frekwencja poleci na łeb?
Po pierwsze przez dwa poprzednie sezony tylko raz na wiosnę po hiszpańskim zaciągu widać było na boisku jakiś pomysł na grę. Cała reszta to była wielka improwizacja i zbieranina piłkarzyków, a nie drużyna. Teraz zaczyna tworzyć się zespół, jak wyleczy się jeszcze kilku, to pojawi się wreszcie jakaś rywalizacja o plac. Tworząc tyle okazji co wczoraj kiedy zacznie wpadać, a musi wreszcie zacząć to będziemy ładować po 3,4 bramki w meczu. To nam doda pewności i spokoju, a przez to skuteczności.

A co do frekwencji, najbardziej jej zagraża durne gadanie. Wczoraj wynik był do dupy, ale cały czas mógł się zmienić. Gdyby Zwolak nie zablokował strzału Carbo, a wcześniej dołożył nogę do wrzutki Baeny, to z kompromitacji w ostatnie 5 minut zrobiłby się niezwykle emocjonujący mecz. Czyli to czego oczekują kibice na stadionie. Oglądanie Wisły Moskala jest nieporównywalne do Wisły poprzedników. Jeżeli tak będziemy grać to kibiców nie zabraknie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując