Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5153
Stary 14.09.2024, 14:40
nero napisał(a):Wyświetl post
Mogę prosić jakieś liczby w sprawie czyszczenia tego długu? Inaczej uznamy, że pier.dolisz głupoty.
Ale czego Ty ode mnie oczekujesz teraz? Konkretnych kwot, liczb? Pieniądze za Puchar Polski oraz grę w euro pucharach nie zostały reinwestowane w drużynę (czytaj: nie ściągnięto nowych, drogich zawodników). To jest podstawowe kryterium, Wisła stara się nie żyć już na kredyt.

Grają jakieś Sukiennickie, Mikulce, Biedrzyckie, Jarochy. Czyli tani szrot. To jest element czyszczenia długów.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując