Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5152
Stary 14.09.2024, 14:35
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
...
Tomasz Jażdżyński napisał:
Trochę szkoda, że Tomasz Jażdżyński zgubił telefon do Jarosława Królewskiego i vice versa.

A tak poza tym, pracować kilka lat nad odświeżeniem herbu i stworzyć takiego potworka... no szacun.

Witalis napisał(a):Wyświetl post
...

A co do tej dyskusji o herbach i koszulkach, to czegoś tu nie rozumiem. Skoro prawa do znaków towarowych są w spółce akcyjnej, to towarzystwu potrzebna jest licencja na potrzeby prowadzenia sekcji nie-piłkarskich i sprzedaż gadżetów nie-piłkarskich. Nie widzę powodu do pozostawania przy towarzystwie jakichś innych praw, a tym bardziej sprzedaży gadżetów piłkarskich. Odnoszę się do słuszności rozwiązań, jak to rozwiązano prawnie nie interesuje mnie, prawdopodobnie rozwiązano to źle.
Chyba raczej odwrotnie. Prawa są w TS, a SA ma licencję na korzystanie.
Odpowiedz cytując