Chłop sobie będzie teraz budował fame na tym, że wlazł na C

Już wrzuca gdzie popadnie filmiki czy screeny z artykułów. Wszystko k..na pokaz od paru lat.
Obietnica planu 2-letniego pod awans przetrwała jakiś miesiąc, bo właśnie u J. Krupy czytałem wypowiedź Królewskiego, że teraz konieczny jest awans w tym roku
Czyli dopisujemy do listy .......enia bez pokrycia:
- plan 3-letni
- nowy herb/logo, identyfikacja
- plany bazy treningowej
- 2-letni czas dla Moskala
- prezentacja rozwiązań AI dla innych klubów
- wytyczne co do wyboru trenera, utrzymały się parę miesięcy (KM nie spełnia kilku podstawowych)
- inwestor (to tak już z 4-5 lat, od momentu wejścia)
- umorzenie własnych długów przed początkiem sezonu
pewnie o czymś zapomniałem,
lista będzie aktualizowana na bieżąco.
Jak się to czyta to trybuny i tak późno zareagowały dopiero. Wreszcie się ludzie zaczynają budzić.