Wolfy napisał(a):
|
P.S. Na razie Moskal to może za Brzęczkiem, Sobolewskim i Rude laptopa nosić.
|
Jak na razie to Brzęczek, Sobolewski i Rude nie zdołali awansować do Ekstraklasy z I ligi (przy czym Brzęczek i z Wisłą, i z GKS Katowice), a Moskal zrobił to dwa razy z ŁKS. Tak że dezawuowanie go jako trenera, który nie nadaje się do I ligi w porównaniu z ww. jest trochę ryzykowne.