Drozd napisał(a):

|
Ale co znaczy gra w ten sposób? Tak Kotwica jak Warta trzy razy przeszli połowę, oddali po 2 strzały, a robią na nas punkty, bo pod bramką przeciwnika jesteśmy niechlujni i zagubieni. Jak można 20 razy strzelać niecelnie. Problem jest w tym, że wszyscy patrzą na Rodado, zamiast się przyłożyć to strzelają byle strzelić, najczęściej na siłę, albo kombinują jak koń pod górę, co chciał zrobić Starzyńcki po podaniu na nos od Rodado, nie wykonał żadnego ruchu wyglądającego na próbę strzału, to samo Zwoliński po podaniu od Baeny. Zamiast strzelać to podskoczył w górę obunóż. W wielu sytuacjach zachowujemy się kuriozalnie.
|
Według teorii Czesława Michniewicza nawet najbardziej chujowy zespół będzie miał w meczu z tobą przynajmniej jedną bramkową sytuację. Niezależnie od tego co zrobisz. I to się właśnie stało w spotkaniach z Kotwicą i Wartą. Reszta to nie niechlujność, tylko jakość piłkarska, a raczej jej brak, za którą w piłce płaci się grube pieniądze (jakościowi piłkarze są nie tylko skuteczniejsi, ale posyłają lepsze ostatnie podania, szukają lepszych rozwiązań itd.). Ogólnie wszyscy zawodnicy, którzy są obecnie w klubie, poza Roadado, strzelili łącznie w poprzednim sezonie 6 bramek (?). To przecież nie przypadek. W miejsce Sobczaka, Goku i Villara przyszli Zwoliński, Kiss, Duarte, Sukiennicki i na razie wygląda na to, że zamienił stryjek siekierkę na kijek. Jeśli nie okażą się skuteczniejsi, możemy już przygotowywać się do 4 sezonu w 1 lidze albo zacząć wszystko od zera po degradacji.