wolfy napisał(a):

No tak. Zapomniałem. Wynik nie odzwierciedla gry.
Problem w tym, że gra polega na zdobyciu większej ilości goli niż przeciwnik.
|
Super, tylko na 10 meczów takich jak wczoraj to Warta wygra raz, może będą ze dwa remisy, a resztę wygra drużyna mająca z 15 sytuacji do zdobycia gola, czyli we wczorajszym meczu Wisła.
To że Kotwica i Warta miały furę szczęśćia nie znaczy, że powinniśmy się na ich grze wzorować.
Teraz ważne jest jak drużyna zareaguje we wtorek.

.