Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 14.09.2024, 11:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No tak. Zapomniałem. Wynik nie odzwierciedla gry.

Problem w tym, że gra polega na zdobyciu większej ilości goli niż przeciwnik.
Super, tylko na 10 meczów takich jak wczoraj to Warta wygra raz, może będą ze dwa remisy, a resztę wygra drużyna mająca z 15 sytuacji do zdobycia gola, czyli we wczorajszym meczu Wisła.


To że Kotwica i Warta miały furę szczęśćia nie znaczy, że powinniśmy się na ich grze wzorować.

Teraz ważne jest jak drużyna zareaguje we wtorek. .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując