Arked napisał(a):

Ale jak my mamy zmienić koncepcję, kiedy rywal gra w ten sposób? Udawać słabszych? Zmienić nazwę i grać w przebraniu?
Owszem, średnia Moskala jest gorsza, ale drużyna gra lepiej niż za Rude. Wyniki Wisły w tym sezonie w lidze nie odzwierciedlają gry co nie jest niczym zaskakującym w tym losowym sporcie.
|
No tak. Zapomniałem. Wynik nie odzwierciedla gry.
Problem w tym, że gra polega na zdobyciu większej ilości goli niż przeciwnik.