Arked napisał(a):

To będzie tak wyglądać z każdym trenerem. Ba, myślę, że może wyglądać znacznie gorzej tak jak było za Rude.
Jedyną receptą na częstsze przełamywanie rywali grających w ten sposób byłoby posiadanie lepszych piłkarzy... na których nas nie stać.
|
To trzeba zmienić koncepcję (więc pewnie też trenera) i przestać cały czas próbować tego samego co poprzednie dwa razy się nie udało.
I sorry, ale Moskal to się do średniej Rude z początku sezonu nawet nie zbliżył, a jak nie wygra z ŁKS-em to może być nowy rekord.
@ciacho - tylko, widzisz, do przerwy przegrywaliśmy 0:1, a nie prowadziliśmy 3:0. I to nie jest jakiś wypadek przy pracy tylko norma. Inteligentny człowiek powinien zauważyć że coś tu chyba nie gra...
Można też - tak jak Ty - mieć w dupie rzeczywistość. Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby Starzyński umiał strzelać. Ale nie umie. Nigdy nie umiał.
Umie Rodado ale on ma dogrywać i wykonywać SFG. No ....a - geniusz trenerski Moskala w pełnej krasie - dać jedynego gościa który umie strzelić poza pole karne.