|
To będzie tak wyglądać z każdym trenerem. Ba, myślę, że może wyglądać znacznie gorzej tak jak było za Rude.
Jedyną receptą na częstsze przełamywanie rywali grających w ten sposób byłoby posiadanie lepszych piłkarzy... na których nas nie stać.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|