|
Straciliśmy bardzo ważne punkty w kontekście walki o utrzymanie, dodatkowo jeszcze u siebie. ŁKS jest w gazie więc we wtorek w papę. No cóż, obastawialem przed sezonem ze jednak kolo 10 miejsca się zakręcimy, ale wychodzi na to, że jednak szykować się będzie napierdalanka że Stalowa Wola i Pogonią Grodzisk do samego końca.
|