Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 14.09.2024, 09:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dlatego nie możemy grać tak ryzykownie jak gramy.
Musimy grać ryzykownie, bo 90% rywali ani myśli grać z nami w piłkę. Obraz gry jest narzucany przez rywali, którzy w dupie mają widowisko i mecz. Chcą wszelkimi możliwymi środkami wylosować sobie dobry wynik. Nigdy nie będę krytykować drużyny za taką grę jak w dwóch poprzednich meczach głównie dlatego, że gardzę tym jak grali nasi rywale.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując