|
Gdybym był jak wielu oszołomów z tego forum to powtarzałbym teraz jak katarynka: jeden punkt na mecz!
Następny w kolejce ŁKS. Czy Moskalowi uda się zejść poniżej punktu?
W ogóle proponuję Rodado posadzić na bramce, żeby go nie było w ogóle w polu karnym przeciwnika. Niech strzelają Ci co nie umieją.
@ciacho - ale Ty jesteś naiwny. Co z tego że wyprowadzi się sam na sam takiego Starzyńskiego (można tu też wstawić każdego poza Rodado), skoro on na dwadzieścia setek strzeli jednego gola? Za to jedyny skuteczny piłkarz dośrodkowuje i dogrywa, bo Moskalowi ewidentnie odwaliło i uznał że jest Guardiolą.
Niestety, taka gra ma swoje konsekwencje. Nadziewany się na kontry, gdzie z automatu na straconej pozycji są nasi klocowaci stoperzy i akurat ta jedna (!) ofiara na asekuracji. Niestety - zwykle nie jest to najszybszy Sukiennicki.
Totalne frajerstwo, zaburzenie proporcji - no i efekt jest jaki widzimy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.09.2024 o godz. 08:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|