Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 14.09.2024, 06:03
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Jaki najlepszy? Gramy tzw. "Typowego Moskala" - długie utrzymywanie się przy piłce, z którego przeważnie nic nie wynika, ale może to sprawiać wrażenie, że gramy efektownie, bo to przeciwnik biega za piłką.
Z naszych akcji nic nie wynika? Co ty człowieku pieprzysz? Przecież w 1 połowie tak na dobrą sprawę to co 3 minuty mogła padać bramka. Tworzyliśmy sytuację, z których zazwyczaj podają bramki. Oczywiście, że wykończenie było na katastrofalnym poziomie, który nie przystoi profesjonalnemu piłkarzowi, ale zeby bredzić, że nic z naszego grania nie wynika...

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie gramy najlepszego futbolu. Gramy najbardziej efektowny.
Taktycznie jesteśmy frajerami.
Następny. Co było nie tak z naszą taktyka? Rozumiem, że trener Warty zjadł taktycznie Moskala przyprawianiem swojego bramkarza co 3 minuty o palpitacje serca ?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dlatego nie możemy grać tak ryzykownie jak gramy.
Dokładnie. Szczególne w 1 polowie ryzykowne było wpuszczenie Warty 2 razy na naszą połowę. Jak tak ryzykownie można grać ją się pytam?
Ostatnio edytowane przez ciacho : 14.09.2024 o godz. 06:18.
Odpowiedz cytując