|
Pamietam tak samo pieknie grajaca Wisle w Ekstrakalsie,ktora tak samo frajersko marnowała sytuacje ...i czy to przypadek ze wtedy trenerem rowniez byl Moskal
niewiem czy na tym klubie wisi jakas klatwa ze my od 10 lat gramy z takimi ogorkami i tak własnie tak te mecze wygladaja jak dzis.
ten sam Kaziu beda trenerem ŁKS pieknie nas rozegrał w Lodzi bodaj rok temu,dlaczego w Wisle tego nie pokazuje.
|