Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5141
Stary 13.09.2024, 22:51
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Lechię, którą wszyscy już skreślili ma już uregulowane wszystkie wypłaty, gra w ESIE, ma kadrę, z której może sprzedać za duże pieniądze 90% zawodników. Nieironicznie powiem, że są w dużo lepszym położeniu niż Wisła obecnie.
To dlaczego nie płaci nawet szeregowym pracownikom klubu, nie mówiąc już o zawodnikach?

Lechia wisi na kroplówce w postaci zaliczek z Ekstraklasy. Piłkarzy przerzucili z Łotwy, więcej piłkarzy dobrych nie będzie bo nie ma na to kasy. Jeśli się nie utrzymają w tym sezonie, to zaczną od B klasy znowu, a Urfer upatrzy sobie jakiś nowy wehikuł inwestycyjny.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując