Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 13.09.2024, 22:32
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Logicznym jest, że nie ale jestem też zdania, że gdybyśmy nie rozdawali prezentów jakich nie rozdaje nikt w tej lidze i bylibyśmy chociatroche skuteczni to percepcja naszej gry byłaby zgoła inna. A niestety Kazek nie wejdzie na boisko za Biedrxyckiego/Uryge/Kissa/Carbo itd i nie strzeli za Baene/Stsrzynskkego i innych.
Oczywiście że indywidualne błędy są problemem ale nie głównym
Głównym jest to że poza Rodado nikt nie strzela goli
Mamy 3 najniższą liczbę straconych goli, ok w mniejszej liczbie meczów ale i tak
A większość straciliśmy grając w osłabieniu
Ale bez średniej na poziomie dwóch strzelonych goli na mecz my tu nic nie ugramy a już widać, że Rodado nie da rady sam ciągnąć nas za uszy w każdym meczu
Szczególnie przy kretyńskich pomysłach w postaci wycofywania go na 10 czy delegowania go do wykonywania rzutów rożnych
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując