wolfy napisał(a):

Bardziej mi chodzi o przeciętnego kibica, któremu zbrzydnie po prostu przychodzenie na R22 tylko po to, żeby zobaczyć oklep od jakiejś Odry Opole.
Kibiców, którzy przyjdą na stadion bez względu na wyniki czy poziom rozgrywkowy, raczej ubywa niż przybywa.