Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#516
Stary 13.09.2024, 22:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy się utrzymamy, ale akurat na to pytanie Ci odpowiem:
Już nie wytrzymali.
Bardziej mi chodzi o przeciętnego kibica, któremu zbrzydnie po prostu przychodzenie na R22 tylko po to, żeby zobaczyć oklep od jakiejś Odry Opole.

Kibiców, którzy przyjdą na stadion bez względu na wyniki czy poziom rozgrywkowy, raczej ubywa niż przybywa.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując