|
Polazł Królewski pod młyn, a trybuny chyba wreszcie powiedziały dość...
Niczego dobrego nie będzie z nim u steru, niestety. To jest wszystko zepsute, toksyczne, tu by się przydało wyczyszczenie całego klubu od góry do dołu. Tego układu, tego towarzystwa wzajemnej adoracji, legend, pociotków, tej amatorki na każdym szczeblu.
|