Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5135
Stary 13.09.2024, 22:05
Polazł Królewski pod młyn, a trybuny chyba wreszcie powiedziały dość...
Niczego dobrego nie będzie z nim u steru, niestety. To jest wszystko zepsute, toksyczne, tu by się przydało wyczyszczenie całego klubu od góry do dołu. Tego układu, tego towarzystwa wzajemnej adoracji, legend, pociotków, tej amatorki na każdym szczeblu.
Odpowiedz cytując