Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
horalek
Member
Od: 04.2024
Offline
#
95994
13.09.2024, 22:01
Nie hejtujcie hiszpanów.
Dziś piątek 13 i za bardzo deszcz padał, no i faza księżyca jest zła
horalek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do horalek
Znajdź inne posty napisane przez horalek