Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 13.09.2024, 21:29
Gdyby w pierwszej połowie coś wpadło, pisalibyśmy o jednej z najlepszych 45 min. od lat. Dominacja. No ale trzeba wykorzystywać akcje.

Druga połowa słaba, bo nie było komu rozgrywać, więc tym bardziej nie było komu wykorzystywać akcji.

Zaskakująco dobrze Mikulec i Starzyński. Co z tego, że mecz całej drużyny słabo.
Odpowiedz cytując