|
Gorszej drużyny niż Warta dawno nie widziałem. Takiego kołka jak Michalski który z metra nie trafia do bramki chyba nigdy. A nasi? dostosowali się do poziomu kołków spod Poznania. dramat to co się dzieje.
przepraszam Alfaro dziś jeszcze lepszy niż ichni Michalski.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szneka : 13.09.2024 o godz. 21:17.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|