troche szkoda dla dalszej dyskusji że wątek herbu znalazł sie w pokoju 'inne dyscypliny'
od dluzszego czasu jedynym żyjacym pokojem jest ten tutaj , a i tak słabo więc w trosce o życie forum to tutaj zakładam takie tematy , jak reprezentacja polski , czy euro 2024
do innych pokoi nikt nie zaglada
efektem tego teraz rozmowa o herbie bedzie szła równolegle w 2 tematach
no ale skoro już sie zaczęło to polecam ją tam kontynuować:
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11024