Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5130
Stary 13.09.2024, 09:26
troche szkoda dla dalszej dyskusji że wątek herbu znalazł sie w pokoju 'inne dyscypliny'

od dluzszego czasu jedynym żyjacym pokojem jest ten tutaj , a i tak słabo więc w trosce o życie forum to tutaj zakładam takie tematy , jak reprezentacja polski , czy euro 2024

do innych pokoi nikt nie zaglada

efektem tego teraz rozmowa o herbie bedzie szła równolegle w 2 tematach

no ale skoro już sie zaczęło to polecam ją tam kontynuować:
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11024
Odpowiedz cytując