Karherop napisał(a):

Kwestia dyskusyjna. Też mogę tak uważać, jednocześnie na starcie poprzedniego sezonu to również wydawało się że zastępujemy gorszych piłkarzy lepszymi (może poza LF, czy Igbekeme, bo nawet na papierze lepsi nie przyszli).
Junca miał potencjał większy niż jakikolwiek boczny obrońca który został nam w kadrze, tylko coś z z tego skoro głowa i zdrowie już nie dojeżdżały
Olejarka, Villar ,Goku, można epopeję pisać czemu im tu nie wyszło.
|
Jaką epopeję?
Goku miał liczby, oby Duarte zdołał je powtórzyć.
Villar po kontuzji na początku sezonu był cieniem samego siebie, ale ewidentnie to jest gracz ponad pierwszą ligę - teraz w mistrzu Polski.
Olejarka? Bez jaj, kolejny piłkarski półprodukt, efekt przepisu o młodzieżowcu. Przestał mieć abonament za metrykę jak do tej pory i zniknął. Bezsensowny transfer.
Obecne transfery ocenimy po sezonie, ale na stoperze jest o wiele gorzej niż w tamtym sezonie. Transfer Biedrzyckiego - majstersztyk.