Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.09.2024, 12:14
Mam to samo, wygrana z Wartą i minimum remis w Łodzi i powinniśmy być umiarkowanie zadowoleni.

Z perspektywy czasu szkoda że akurat z ŁKSem nie graliśmy gdy w 1 kolejce był z forma w lesie.

Warta również wyjdzie mocniejsza niż przed przerwą na kadrę, bo gorzej już nie da się grać.

Obyśmy wyszli wypoczęci, zwarci, gotowi i skupieni tylko na lidze.

Pora na punktowanie na miarę oczekiwań i możliwości.

PS. Plus za dwumecz w temacie
Odpowiedz cytując