|
Mam to samo, wygrana z Wartą i minimum remis w Łodzi i powinniśmy być umiarkowanie zadowoleni.
Z perspektywy czasu szkoda że akurat z ŁKSem nie graliśmy gdy w 1 kolejce był z forma w lesie.
Warta również wyjdzie mocniejsza niż przed przerwą na kadrę, bo gorzej już nie da się grać.
Obyśmy wyszli wypoczęci, zwarci, gotowi i skupieni tylko na lidze.
Pora na punktowanie na miarę oczekiwań i możliwości.
PS. Plus za dwumecz w temacie
|