FraMat napisał(a):

Według Markusa to Omrani miał potencjał, że ho ho...
Tak więc, jeden potencjał nam odpadł
|
Czepiacie się tego Omraniego jak pijany płotu. Oczywiście, że miał potencjał, ale potencjał łatwo zmarnować, patrz Młyński, Sapała itd. Różnica taka, że oni nadal drenują nas z kasy dużo boleśniej niż Omrani.