Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95980
Stary 10.09.2024, 18:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Według Markusa to Omrani miał potencjał, że ho ho...
Tak więc, jeden potencjał nam odpadł
Czepiacie się tego Omraniego jak pijany płotu. Oczywiście, że miał potencjał, ale potencjał łatwo zmarnować, patrz Młyński, Sapała itd. Różnica taka, że oni nadal drenują nas z kasy dużo boleśniej niż Omrani.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując