Drozd napisał(a):

Omrani, Żyro, Bregu, Villar, Goku, Basha, Olejarka, Junca, Krzyżanowski, Biegański. Który z nich na wiosnę, dawał cokolwiek pozytywnego drużynie? Żaden. I już ich nie ma. Samo to jest korzyścią.
W ich miejsce przyszli inni i moim zdaniem każdy z nowych ma potencjał na dawanie drużynie więcej niż ci co odeszli. Niewątpliwie kontuzja Coleya jest dużym minusem, ale może objawi się jakiś nowy talent.
|
Jak się doszukać czegokolwiek pozytywnego to się akurat doszukaaz. Bregu dał 3 pkt że Stala, Goku swoim koślawym strzałem asystę w dogrywce z Widzewem. Nawet Junca dał 3 pkt ze Zniczem.
Trochę to tak wygląda że samo przebywanie na boisku wiąże się z tym że czasem coś wyjdzie, chyba że jest się takim pączkiem jak Omrani.
To jaka obecna kadra okaże się w praktyce jak zawsze pokażą wyniki na jesień. Poprzeczka jest zawieszona na 6 miejscu i średniej 1.63 pkt na mecz