Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95976
Stary 10.09.2024, 16:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Omrani, Żyro, Bregu, Villar, Goku, Basha, Olejarka, Junca, Krzyżanowski, Biegański. Który z nich na wiosnę, dawał cokolwiek pozytywnego drużynie? Żaden. I już ich nie ma. Samo to jest korzyścią.

W ich miejsce przyszli inni i moim zdaniem każdy z nowych ma potencjał na dawanie drużynie więcej niż ci co odeszli. Niewątpliwie kontuzja Coleya jest dużym minusem, ale może objawi się jakiś nowy talent.
Jak się doszukać czegokolwiek pozytywnego to się akurat doszukaaz. Bregu dał 3 pkt że Stala, Goku swoim koślawym strzałem asystę w dogrywce z Widzewem. Nawet Junca dał 3 pkt ze Zniczem.

Trochę to tak wygląda że samo przebywanie na boisku wiąże się z tym że czasem coś wyjdzie, chyba że jest się takim pączkiem jak Omrani.

To jaka obecna kadra okaże się w praktyce jak zawsze pokażą wyniki na jesień. Poprzeczka jest zawieszona na 6 miejscu i średniej 1.63 pkt na mecz
Odpowiedz cytując