|
Omrani, Żyro, Bregu, Villar, Goku, Basha, Olejarka, Junca, Krzyżanowski, Biegański. Który z nich na wiosnę, dawał cokolwiek pozytywnego drużynie? Żaden. I już ich nie ma. Samo to jest korzyścią.
W ich miejsce przyszli inni i moim zdaniem każdy z nowych ma potencjał na dawanie drużynie więcej niż ci co odeszli. Niewątpliwie kontuzja Coleya jest dużym minusem, ale może objawi się jakiś nowy talent.
|