Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95975
Stary 10.09.2024, 16:12
Omrani, Żyro, Bregu, Villar, Goku, Basha, Olejarka, Junca, Krzyżanowski, Biegański. Który z nich na wiosnę, dawał cokolwiek pozytywnego drużynie? Żaden. I już ich nie ma. Samo to jest korzyścią.

W ich miejsce przyszli inni i moim zdaniem każdy z nowych ma potencjał na dawanie drużynie więcej niż ci co odeszli. Niewątpliwie kontuzja Coleya jest dużym minusem, ale może objawi się jakiś nowy talent.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując