Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95974
Stary 10.09.2024, 08:29
Ktoś sie zastanawiał czy mamy mocniejszy skład niż w zeszłym sezonie. Dla mnie nie jest to tak oczywiste.

Bramkarze:
Odeszli: Raton, Biegański,
Przyszli: Letkiwiecz,
Bilans na 0. Cziczkan doszedł dopiero w maju, w bramce dalej mamy średni poziom ale nie przyprawiający o palpitacje

Stoperzy:
Odeszli: Eneko, Colley (wyłączenie na rok)
Przyszli: Biedrzycki,
Bilans: na minus, nie wymaga komentarza, zawalono temat stopera

Boczni obrońcy:
Odeszli: Junca, Krzyżanowski
Przyszli: Mikulec, Kiakos
Bilans: minimalny plus, i to głównie dlatego że Mikulec ma lepsze zdrowie niż Junca

Środkowi pomocnicy:
Odeszli: Basha, Olejarka
Przyszli: Igbekeme, Sukiennicki
Bilans: na plus, również za sprawą rozwoju zawodników z obecnej kadry, choć kontuzja Dudy wiele pokrzyżowała.

Skrzydłowi:
Odeszli: Bregu, Villar, Goku
Przyszli: Starzyński, Kiss, Duarte, Młyński
Bilans: na 0 (najtrudniejsza formacja do oceny, to się może zmienić, ale choćby przez pryzmat liczb z jesieni 2023 Goku z Villarem powiesili dość wysoko poprzeczkę).

Napastnicy:
Odeszli: OMRANI, Żyro, Sobczak
Przyszli: Zwoliński
Bilans: na minus, oceniając formę Zwolinskiego na dziś i brak trzeciego napastnika

Patrząc na siłę wyjściowego składu na ligę to uważam że startujemy z bardzo podobnego poziomu, który powinien poprzez dochodzenie do formy kilku zawodników wskoczyć na wyższy poziom.
Odpowiedz cytując