Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5119
Stary 09.09.2024, 11:56
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że JK to taki sam typ właściciela, jak Cupiał. Ewentualny prezes byłby mu potrzebny do podpisywania faktur, a wszystkie decyzje podejmowałby i tak Królewski. Tutaj akurat brak prezesa rozumiem, w naszym przypadku byłaby to po prostu funkcja reprezentacyjna bez większego wpływu na działanie klubu, a takiemu człowiekowi nie zapłacisz 10k na rękę miesięcznie.
W naszym przypadku każdy kolejny ogarnięty prezes po 29 dniach zrezygnuje albo złoży wniosek o ogłoszenie upadłości.
Odpowiedz cytując