Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5114
Stary 09.09.2024, 10:25
Dokładnie.. plus w moim odczuciu też problemem jest ogromny brak pokory. Pouczanie wszystkich, dziwna wiara w to, że jego wizja prowadzenia klubu jest właściwa (gdzie nie ma w tym żadnego doświadczenia). Jakby nie jest błędem i problemem nie wiedzieć, nikt się z tym nie urodził, ale on ma coś takiego, że zamiast uczyć się jak ta piłka wygląda to biernie przyjmuje zasady tego środowiska, obserwuje, po czym i tak robi po swojemu, pełny pychy, że on tu zaraz nauczy wszystkich jak ta piłka ma wyglądać.
To już nawet tacy właściciele Niecieczy, którzy stali się kiedyś wręcz memem jak nie zarządzać klubem się nauczyli i dali Broszowi wolną rękę, pełnię władzy, pozwolili zbudować cały sztab czy drużynę i wyniki widać. A u nas dalej brak pokory. Przecież jakby nie presja wewnątrz i na zewnątrz klubu to Moskal nigdy nie byłby trenerem. Jakby nie presja kibiców to Sobolewski by nie odszedł, bardzo słabiutki trener, którego Królewski nadal trzymałby w imię "rozwoju". On sobie wymyślił, że będzie zmieniał piłkę, wprowadzał swoje standardy, gdzie w piłce czasem trzeba podejmować mocne decyzje, to nie korpo, gdzie możesz dać szansę na poprawę, co nie odbije się w wynikach. Może warto schować czasem swoje zasady do kieszeni i po prostu działać wedle prawideł piłki, stosowanych od lat.
Odpowiedz cytując