|
To jest chyba clou.
Avans do ekstraklasy wiąże się z koniecznością wymiany 80% składu.
Pozostanie w I lidze daje niektórym graczom spory procent pewności, że załapią się na kolejny kontrakt.
Dlatego 2-3 jednostki grają świetnie, pozostali się wożą i pilnują wyniku.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|