Mamy powrót Omraniego do grania.
Po powrocie do Rumunii znalazł sobie miejsce w Poli Iasi wczoraj zadebiutował w drugiej połowie towarzyskiego meczu z II ligowym Ceahlău.
Zapisał się w protokole meczowy, gdy z pięciu metrów strzelił głową w porzeczkę bramki rywala.
To znaczy: nie strzelił głową ale piłką uderzoną głową czy odbitą od głowy.
Mam nadzieję że się rozumiemy?
Billel, powodzenia.
W następnym meczu strzelisz doopą.
To znaczy piłką odbitą od dooopy.
Mam nadzieję że się rozumiemy?
https://youtu.be/8DCR3if8BQU
Link do spacerów Omraniego na boisku.