Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16233
Stary 08.09.2024, 16:48
Mamy powrót Omraniego do grania.
Po powrocie do Rumunii znalazł sobie miejsce w Poli Iasi wczoraj zadebiutował w drugiej połowie towarzyskiego meczu z II ligowym Ceahlău.
Zapisał się w protokole meczowy, gdy z pięciu metrów strzelił głową w porzeczkę bramki rywala.
To znaczy: nie strzelił głową ale piłką uderzoną głową czy odbitą od głowy.
Mam nadzieję że się rozumiemy?

Billel, powodzenia.
W następnym meczu strzelisz doopą.
To znaczy piłką odbitą od dooopy.
Mam nadzieję że się rozumiemy?

https://youtu.be/8DCR3if8BQU
Link do spacerów Omraniego na boisku.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 09.09.2024 o godz. 09:28.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując