Markus napisał(a):

|
Gdyby Królewski nie postanowił rozpieprzyć w tym okienku pieniędzy na przedłużanie kontraktów Brodzie, Łasickiemu i Talarowi oraz na ściąganie krajowego szrotu do defensywy + Zwolaka (bo był krzyk w środowisku, że potrzeba więcej Polaków), zapewne byłyby środki na jeszcze innych jakościowych zawodników z Hiszpanii. Oni sprawdzają się znacznie bardziej.
|
Tak.
Pokazali to zwłaszcza awansując do Ekstraklasy z palcem w dooopie.
Oh, wait...