Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95964
Stary 07.09.2024, 13:23
Markus napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Królewski nie postanowił rozpieprzyć w tym okienku pieniędzy na przedłużanie kontraktów Brodzie, Łasickiemu i Talarowi oraz na ściąganie krajowego szrotu do defensywy + Zwolaka (bo był krzyk w środowisku, że potrzeba więcej Polaków), zapewne byłyby środki na jeszcze innych jakościowych zawodników z Hiszpanii. Oni sprawdzają się znacznie bardziej.
Tak.
Pokazali to zwłaszcza awansując do Ekstraklasy z palcem w dooopie.
Oh, wait...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując