wolfy napisał(a):

Kolejny polski rzekomo "młody, zdolny i utalentowany" ligowiec, których tak uwielbia promować i "budować" Karherop oraz część kibiców, niestety podzielił los 99% innych polskich rzekomych "zdolnych i bardzo utalentowanych" ligowców, których mieliśmy na przestrzeni ostatnich lat, okazując się kompletnie bezwartościowym i dramatycznie słabym szrotem. Wyciągnął tylko kasę, nie dał nic sportowo, zabrał czas i miejsce bardziej wartościowym opcjom.
Czy kogoś to coś nauczy? A skąd. Stronnictwo stawiania na taki szrot i wołania o "więcej Polaków" nadal będzie pchać swój syzyfowy kamień kosztem Wisły licząc, że tym razem cholera to już wreszcie na pewno się uda i będzie inaczej! Dawać kolejnych Biedrzyckich, Zwolaków, Krzyżanowskich, Olejarki, Młyńskich i Sapały! Więcej Polaków, mniej Hiszpanów jak Carbo i Rodado!
