s1mone napisał(a):

Błagam Cię, Kmiecik jest tu tylko, dlatego że kiedyś grał i strzelał dla Wisły. Ostatni gol strzelił 1989 roku, większość naszego zespołu nie była jeszcze w planach rodziców jak Kmiecik oddał ostatni strzał. Od tamtego czasu tyle się zmieniło, że jego rady są o kant dupę rozbić. Jego kariera trenerska jest tak zawrotna, że jedyne co można było o niej napisać to "kompetencje trenera z przeszło 30 letnim stażem." Tak jakby ile czasu coś robisz miało znaczenie, że potrafisz to robić
