Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95956
Stary 06.09.2024, 14:09
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tylko z 5 zawodników i jesteśmy w miarę ok
Jak się jednego uda pozbyć to będzie święto lasu. Jak widziałem Młyńskiego i Olejarkę w akcji w rezerwach, to się skapnąłem że grali jak już schodzili z boiska. Był może upał, ale bez jaj...
Taki Szywacz sto razy więcej znaczy dla drużyny niż oni.

Olejarka wypożyczony.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.09.2024 o godz. 21:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując