Witalis napisał(a):

Jeszcze tylko z 5 zawodników i jesteśmy w miarę ok
|
Jak się jednego uda pozbyć to będzie święto lasu. Jak widziałem Młyńskiego i Olejarkę w akcji w rezerwach, to się skapnąłem że grali jak już schodzili z boiska. Był może upał, ale bez jaj...
Taki Szywacz sto razy więcej znaczy dla drużyny niż oni.
Olejarka wypożyczony.