Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 06.09.2024, 14:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sensu dyskutować: TIR chyba postanowił zostać trollem, a w takim przypadku...
Na tej samej zasadzie nie ma sensu z Tobą dyskutować po tym co tworzyłeś na temat Sukiennickiego... Nasz najlepszy pomocnik (bardziej dynamiczny Carbo), może grać na każdej pozycji, niesamowity talent, bla bla bla.

Może mu się piłkarsko Duda nie podobać, umówmy się że dupy nie urywa w ofensywie. Chociaż moim zdaniem jest lepszy niż Sukiennicki, bez złośliwości - opinia.

Jest też juniorem w pierwszej lidze i to w sumie kończy dla mnie dyskusję.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując