FraMat napisał(a):

|
Nie ma sensu dyskutować: TIR chyba postanowił zostać trollem, a w takim przypadku...
|
Na tej samej zasadzie nie ma sensu z Tobą dyskutować po tym co tworzyłeś na temat Sukiennickiego... Nasz najlepszy pomocnik (bardziej dynamiczny Carbo), może grać na każdej pozycji, niesamowity talent, bla bla bla.
Może mu się piłkarsko Duda nie podobać, umówmy się że dupy nie urywa w ofensywie. Chociaż moim zdaniem jest lepszy niż Sukiennicki, bez złośliwości - opinia.
Jest też juniorem w pierwszej lidze i to w sumie kończy dla mnie dyskusję.