Witalis napisał(a):

|
Duda ma bardzo fajną technikę, a jesteś jego zaciekłym krytykiem.
|
Duda nie ma dobrze ułożonej stopy. No ale przynajmniej jest juniorem, to ważne. Oby jak najszybciej wracał do formy.
Co do bycia jego zaciekłym krytykiem: z czasem poprawił mankamenty w defensywie, a w ofensywie - trzeba się pogodzić z tym co jest.