Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29260
Stary 05.09.2024, 21:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Moskal "piłkarze którzy najwięcej grali dostaną wolne też piątek i sobotę"

Czwartek: Carbo z Rodado pierwsi na treningu.

Sapały nie stwierdzono.
Sapała, taaa.
Może być mu trudno wygrać rywalizację z Carbo tym razem. Inaczej niż w poprzedniej rundzie.

Tak szczerze, to wraca Duda, jest Carbo, Igbekeme, Gogół, Sukiennicki, dwóch juniorów... Piłkarze którzy poważnie traktują swoje obowiązki, do tego mimimum czterech z nich jest lepszych piłkarsko, a trzech wypełnia slot juniora.
A, może tam też grać Alfaro.

Chyba Moskal nie bardzo liczy na naszego Don Juana.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.09.2024 o godz. 21:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując