Karherop napisał(a):

Moskal "piłkarze którzy najwięcej grali dostaną wolne też piątek i sobotę"
Czwartek: Carbo z Rodado pierwsi na treningu.
Sapały nie stwierdzono.
|
Sapała, taaa.
Może być mu trudno wygrać rywalizację z Carbo tym razem. Inaczej niż w poprzedniej rundzie.
Tak szczerze, to wraca Duda, jest Carbo, Igbekeme, Gogół, Sukiennicki, dwóch juniorów... Piłkarze którzy poważnie traktują swoje obowiązki, do tego mimimum czterech z nich jest lepszych piłkarsko, a trzech wypełnia slot juniora.
A, może tam też grać Alfaro.
Chyba Moskal nie bardzo liczy na naszego Don Juana.