Patryko napisał(a):

Pisałem bardziej pod kątem tego ile będą w stanie zagrać. Kiakos stracił 2 tygodnie treningów, więc trochę mu zajmie powrót do formy fizycznej, która pozwoli mu na rozegranie pełnych 90 minut.
Duda myślę, że realnie na początku października będzie się już pojawiał na ławce, dostając po kilka-kilkanaście minut w końcówkach meczów.
|
Dwa tygodnie treningów to nie jakaś tragedia, Łasicki stracił całe przygotowania i zagrał 90 z Cercle.
Myślę że Kiakos powinien szybko wrócić do składu, a Mikulec zluzować Jarocha. Da nam to jakieś pole manewru na bokach obrony.
Szot też podobno już biega.