Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
5061
04.09.2024, 19:37
masada
napisał(a):
@Jagul
Nawet jeśli realnie faktycznie wyszliśmy na zero redukcja tego zadłużenia które nad nami wisiało i cały czas się naliczały odsetki to też poprawia długoterminowo naszą sytuację, więc trochę się czepiasz
Sam gdzieś napisałeś pamiętam, pewnie pół żartem, że właściwie to dobrze się stało, że na tym hajsie łapę od razu UEFA położyła bo w przeciwnym razie te pieniądze by zostały rozjebane raz dwa i w sumie należy się z tym zgodzić
Wszystko to prawda. Pisałem tak.
Ja to tylko konfrontuje z opowieściami Zaskrońca i Drozda. Jak to mieliśmy super na tym zarobić.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Jagul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jagul
Znajdź inne posty napisane przez Jagul