Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5061
Stary 04.09.2024, 19:37
masada napisał(a):Wyświetl post
@Jagul
Nawet jeśli realnie faktycznie wyszliśmy na zero redukcja tego zadłużenia które nad nami wisiało i cały czas się naliczały odsetki to też poprawia długoterminowo naszą sytuację, więc trochę się czepiasz
Sam gdzieś napisałeś pamiętam, pewnie pół żartem, że właściwie to dobrze się stało, że na tym hajsie łapę od razu UEFA położyła bo w przeciwnym razie te pieniądze by zostały rozjebane raz dwa i w sumie należy się z tym zgodzić
Wszystko to prawda. Pisałem tak.
Ja to tylko konfrontuje z opowieściami Zaskrońca i Drozda. Jak to mieliśmy super na tym zarobić.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując