Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5051
Stary 04.09.2024, 16:56
Ale bierzecie pod uwagę to, że nikogo więcej nie ściągniemy, bo (znowu) mamy zapchaną listę płac i (niezależnie od tego, co wypisuje prezes na X) nie stać nas na zatrudnienie kolejnego (zwłaszcza dobrego) piłkarza do obrony?

Bierzecie, prawda?
Odpowiedz cytując