Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5046
Stary 04.09.2024, 13:36
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Czemu my nie wypożyczymy kogoś ogranego kto aktualnie nie mieści się w kadrze w Ekstraklasie?
To jest dla mnie enigma, już w poprzedniej rundzie zastanawialem się, po co ściągać takiego ananasa jak omrani zamiast po prostu kogoś wypożyczyć. Teraz to samo, mamy dobrego ŚO który ma kontuzję, więc na zastępstwo można by było kogoś ściągnąć na rundę, no ale pewnie wg. zaksrońca to my jesteśmy wielka Wisła Kraków i nie będziemy się poniżać jak inni pierwszoligowcy ogrywając piłkarzy druyżn z ekstraklasy...
Odpowiedz cytując