Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95931
Stary 04.09.2024, 10:25
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Podpisaliśmy Igbekeme, bo Duda szybko nie wróci, a nie podpisujemy obrońcy, bo Colley wróci szybciej.

Tak to sobie tłumaczę.
Colley nawet jak jest robocopem (czego mu życzę) to jakby wrócil w marcu to będzie cud. Bardziej prawdopodobne że w maju zaliczy symboliczny występ (pożegnalny?).

Zostaje okienko zimowe żeby dokonać roszad. Jakos nie wierzę w farta że ominą nas kolejne kontuzje.

Ja to widzę tak że poza trójka Uryga-Biedrzycki-Łasicki w kolejności do gry są Jaroch, Skrobanski a może nawet Carbo. W CLJ to i Szot grał na stoperze. Będzie jedno wielkie łatanie, ale cóż innego pozostaje.

Ktoś tak a nie inaczej zbudował obronę
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.09.2024 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując