Witalis napisał(a):

Podpisaliśmy Igbekeme, bo Duda szybko nie wróci, a nie podpisujemy obrońcy, bo Colley wróci szybciej.
Tak to sobie tłumaczę.
|
Colley nawet jak jest robocopem (czego mu życzę) to jakby wrócil w marcu to będzie cud. Bardziej prawdopodobne że w maju zaliczy symboliczny występ (pożegnalny?).
Zostaje okienko zimowe żeby dokonać roszad. Jakos nie wierzę w farta że ominą nas kolejne kontuzje.
Ja to widzę tak że poza trójka Uryga-Biedrzycki-Łasicki w kolejności do gry są Jaroch, Skrobanski a może nawet Carbo. W CLJ to i Szot grał na stoperze. Będzie jedno wielkie łatanie, ale cóż innego pozostaje.
Ktoś tak a nie inaczej zbudował obronę