Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5031
Stary 04.09.2024, 10:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Płaczecie jakby jeden chłop miał decydujące znaczenie. Jeżeli wszyscy nie zaczną grać lepiej to nic z tego nie będzie, a jak zaczną to nikogo więcej nie potrzeba. Ci co przyszli znacząco podnieśli poziom rywalizacji. Nie ma kasy i tyle.
Tu nie chodzi o jednego chłopa, ale o to, żeby linia obrony nie składała się z 4 słabych rezerwowych, bez szybkości i umiejętności, których w razie czego nie ma kim zastąpić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując