Drozd napisał(a):

|
Płaczecie jakby jeden chłop miał decydujące znaczenie. Jeżeli wszyscy nie zaczną grać lepiej to nic z tego nie będzie, a jak zaczną to nikogo więcej nie potrzeba. Ci co przyszli znacząco podnieśli poziom rywalizacji. Nie ma kasy i tyle.
|
Tu nie chodzi o jednego chłopa, ale o to, żeby linia obrony nie składała się z 4 słabych rezerwowych, bez szybkości i umiejętności, których w razie czego nie ma kim zastąpić.